Publiczne Gimnazjum im. Ks. Jana Twardowskiego

97 - 545 Gomunice, ul. Słowackiego 12, e-mail: gimnazjum-gomunice@wp.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Strona startowaLinkiKontaktGaleriaKronikaFilmyAktualnościSKEUKS KADETKlub EKGPogadajmyKoło fotograficzneDziennik internetowyEkopracowniaGazetka anglojęzycznaWypłyń na głębięCzas na zdrowie
Uwaga uczniowie !!!
  
   Środa, 13 września 2017r, Spacer nr1 Nordic Walking  "Poznajemy miejscowości Gminy Gomunice" 
   Piątek, 29 września 2017r, Spacer nr2 Nordic Walking "Poznajemy miejscowości Gminy Gomunice" 
   Środa, 22 listopada 2017r, Spacer nr3 Nordic Walking "Poznajemy miejscowości Gminy Gomunice"  (Gomunic - Fryszerka - Gomunice)
   Czwartek, 30 listopada 2017r, DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA
   Piątek, 12 stycznia 2018r, ZABAWA NOWOROCZNA 
   Sobota - Niedziela, 20, 21 stycznia 2018r TURNIEJ NOWOROCZNY w PIŁKĘ SIATKOWĄ o PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM 
   Piątek, 26 stycznia 2018r BAL GIMNAZJALNY 
   14 - 19 maja 2018r, Wyjazd na Zieloną Szkołę do miejscowości Orawka
Start

"Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek, jutro wakacje, lekcje skończone…”

Email Drukuj PDF
    23 czerwca to dla naszej szkolnej społeczności dzień, w którym zebraliśmy plony kolejnego roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęliśmy Mszą Świętą w miejscowym kościele, z którego wspólnie pomaszerowaliśmy do szkoły na salę gimnastyczną. O 9.30 rozpoczęła się uroczystość z udziałem gości: Wójta Gminy Gomunice Pana Pawła Olejniczaka, Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Gomunice Pana Marka Tazbira, ponadto Radę Gminy reprezentowali: Pani Sylwia Janowska  - Kopcik  - jednocześnie przewodnicząca naszej szkolnej Rady Rodziców, Pan Wacław Urbański oraz Pan Dariusz Dyja  - jednocześnie nauczyciel naszej szkoły.  Wraz z nami ten rok szkolny żegnał wieloletni sponsor nagrody „Absolwent Roku” Pan Mirosław Tazbir, który w imieniu własnym i Pani Wioletty Perczyńskiej – kolejnego sponsora tych wyróżnień, wręczył nagrody tegorocznym absolwentom. Wśród gości zaproszonych nie mogło zabraknąć Kierownika Gminnej Biblioteki Pani Elżbiety Sukiennik oraz Rodziców naszych uczniów.


     Najpierw świadectwa otrzymali najlepsi, czyli ci, którzy uzyskali średnią powyżej 4,75, następnie nadszedł czas na szczególne wyróżnienia. Nagrodę dla najlepszego ucznia w szkole otrzymała Anna Dyja, a wręczał ją sam Pan Wójt - Paweł Olejniczak. Tytuły Absolwentów Roku wraz z nagrodą pieniężną z rąk Pana Mirosława Tazbira otrzymali Daria Rudzka i Jakub Molka. Ponadto najlepsi w tym roku szkolnym w nauce i w sporcie zostali wyróżnieni stypendiami ufundowanymi przez organ prowadzący szkołę  - Gminę Gomunice. W sposób wyjątkowy pożegnani zostali uczniowie klas trzecich. Im to Włodarz naszej gminy  wręczył Listy Gratulacyjne dla Absolwentów.  


Zakończenie roku szkolnego to także okazja, aby wyróżnić najlepszych i wyjątkowo aktywnych uczniów klas trzecich. Ci z nich, którzy w sposób szczególny działali na rzecz szkoły w obecnym roku szkolnym, otrzymali listy gratulacyjne i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Rodzice najlepszych absolwentów mogli być dumni ze swoich pociech, ponieważ Pani Dyrektor wręczyła im listy gratulacyjne. Niektórym mamusiom łza zakręciła się w oku, bo miło jest usłyszeć o swoich dzieciach tyle ciepłych słów i pochwał płynących z ust wychowawców. Na zakończenie uroczystości uczniowie klas drugich pożegnali trzecioklasistów. Następnie uczniowie klas trzecich zaprezentowali swój ostatni w murach tej szkoły, krótki program artystyczny, żegnając w ten sposób szkołę i młodszych kolegów. Podczas śpiewania pożegnalnej piosenki polało się wiele łez…


Po zakończeniu wspólnej części uroczystości uczniowie rozeszli się do klas, gdzie odebrali świadectwa i życzyli sobie wzajemnie bezpiecznych i słonecznych wakacji. Tylko uczniowie klas trzecich nie mogli się rozstać. Przyszedł dla nich czas na podsumowania, podziękowania, refleksje i wspomnienia najciekawszych i najmilszych chwil, które miały miejsce w tej szkole.


                 Całej społeczności gimnazjalnej miłego wypoczynku, dobrej pogody i bezpiecznego powrotu do swoich obowiązków we wrześniu życzy dyrektor gimnazjum Urszula Andrulewicz. 

 

Zmieniony ( Piątek, 21. Lipiec 2017 21:26 )  


Dzisiaj jest: Sobota
23 Czerwca 2018
Dzień Ojca
Imieniny obchodzą
Agrypina, Albin, Bazyli, Józef, Piotr,
Prosper, Wanda, Zenon, Zenona

Do końca roku zostało 192 dni.
Zodiak: Rak

Nordic Walking

Bezpieczne wakacje

Nasze projekty

skanuj0001.jpg

zdjęcia losowe

P1360771.JPG

Noworoczne Turnieje w piłkę siatkową o Puchar Dyrektora PG Gomunice

Wyjazdy na mecze

DSCN5123.JPG

Jesteśmy aktywni

rower9.jpg

Wycieczki rowerowe

Integracja środowiska

festyn2003f.jpg

Festyny Rodzinne

Zielone szkoły

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj836
mod_vvisit_counterWczoraj2473
mod_vvisit_counterOstatni tydzień27171
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień66454
mod_vvisit_counterTen miesiąc194430
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc348377
mod_vvisit_counterWszyscy12919339

Aktualnie: gości 72, 
botów 3 połączonych
Your IP: 54.224.133.152
 , 
Today: Cze 23, 2018

dyplom17.jpg
skanuj0004.jpg
skanuj0003.jpg