Publiczne Gimnazjum im. Ks. Jana Twardowskiego

97 - 545 Gomunice, ul. Słowackiego 12, e-mail: gimnazjum-gomunice@wp.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Strona startowaLinkiKontaktGaleriaKronikaFilmyAktualnościSKEUKS KADETKlub EKGPogadajmyKoło fotograficzneDziennik internetowyEkopracowniaGazetka anglojęzycznaWypłyń na głębięCzas na zdrowie
Uwaga uczniowie !!!
  
   Środa, 13 września 2017r, Spacer nr1 Nordic Walking  "Poznajemy miejscowości Gminy Gomunice" 
   Piątek, 29 września 2017r, Spacer nr2 Nordic Walking "Poznajemy miejscowości Gminy Gomunice" 
   Środa, 22 listopada 2017r, Spacer nr3 Nordic Walking "Poznajemy miejscowości Gminy Gomunice"  (Gomunic - Fryszerka - Gomunice)
   Czwartek, 30 listopada 2017r, DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA
   Piątek, 12 stycznia 2018r, ZABAWA NOWOROCZNA 
   Sobota - Niedziela, 20, 21 stycznia 2018r TURNIEJ NOWOROCZNY w PIŁKĘ SIATKOWĄ o PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM 
   Piątek, 26 stycznia 2018r BAL GIMNAZJALNY 
   14 - 19 maja 2018r, Wyjazd na Zieloną Szkołę do miejscowości Orawka
Start

Weekend siatkarskich emocji za nami…

Email Drukuj PDF

    20 i 21 stycznia odbył się na hali sportowej XII Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum w Gomunicach. Organizatorami turnieju byli UKS Kadet, p. Dyrektor Urszula Andrulewicz oraz nauczyciele i uczniowie naszego gimnazjum. W turnieju tym, jak co roku, wzięło udział osiem drużyn, które zostały rozlosowane do dwóch grup. W sobotę rozgrywki zostały rozpoczęte przez p. Dyrektor oraz radną p. Wiolettę Perczyńską - fundatorkę jednej z nagród. Grupa A, w skład której wchodziły następujące drużyny: UKS Kadet I, Cefol II, Dziki oraz Landrynki, rozgrywała swoje mecze w godzinach przedpołudniowych, a grupa B (Wiejscy Wojownicy, Tik Taki, Cefol I i UKS Kadet II) po południu. W wyniku przeprowadzonych rozgrywek zostały wyłonione po dwie najlepsze drużyny z obu grup, które awansowały do fazy finałowej.

W niedzielę o godz. 14 rozpoczęły się rozgrywki finałowe. W pierwszym półfinale „spotkały się” zespoły Landrynek i Cefolu I. W meczu tym zwyciężyli zawodnicy Landrynek. W drugim półfinale zmierzyły się drużyny Tik Taków oraz Dzików. W spotkaniu tym lepsi okazali się zawodnicy Tik Taków. Przegrani z obu półfinałów zagrali ze sobą w meczu o trzecie miejsce. Zdobywcami III miejsca zostali reprezentanci drużyny Dzików pokonując drużynę Cefolu I. Mecz finałowy poprzedzony został uroczystą prezentacją zawodników obu drużyn przygotowaną przez p. A. Frankowskiego. Przed rozpoczęciem spotkania zgromadzona publiczność mogła sprawdzić swoje umiejętności w chwytaniu piłek „niespodzianek” rzuconych z poziomu boiska przez p. Dyrektor oraz zaproszonych gości.W meczu tym zagrały ze sobą drużyny Tik Taków i Landrynek. Zwycięzcami turnieju pierwszy raz zostali zawodnicy Tik Taków, II miejsce przypadło zawodnikom Landrynek. Sędziami turnieju byli: p. A. Drygała, p. D. Dyja, p. R. Mach oraz absolwent naszego gimnazjum - D. Kuliberda. W czasie rozgrywek uczniowie naszej szkoły częstowali widzów zgromadzonych na widowni słodkimi wypiekami przygotowanymi wspólnie z nauczycielami. Po zakończeniu rozgrywek odbyło się losowanie nagród wśród licznie zgromadzonej publiczności. W „ręce” widzów trafił sprzęt sportowy ufundowany przez UKS Kadet. Następnie miało miejsce podsumowanie turnieju. Drużyny z miejsc 1 – 4  otrzymały puchary, medale oraz dyplomy. Zostały wręczone także nagrody indywidualne dla zawodników. Najwięcej punktów, liczonych przez komisję w składzie p. A. Łuczak oraz p. E. Deresińska – Chwast, zgromadził R. Sykuła i otrzymał statuetkę najlepiej punktującego zawodnika turnieju. Najlepszym libero został M. Gonera, najlepszym rozgrywającym B. Tkacz, a tytuł najlepszego zawodnika turnieju otrzymał M. Łaski. Nagrodę fair play ufundowaną przez p. B. Pokorę otrzymał Ł. Perczyński. W czasie niedzielnych rozgrywek widownię naszej hali wypełniła licznie zgromadzona publiczność, która dopingowała swoich faworytów. Obecnością zaszczycili nas także: wójt Gminy Gomunice oraz radni naszej gminy. Turniej ten został zorganizowany dzięki dotacji jaką UKS Kadet uzyskał z Urzędu Gminy w Gomunicach.

 


Dzisiaj jest: Czwartek
22 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Małgorzata, Nikifor, Piotr, Wiktor,
Wiktoriusz, Wrócisław

Do końca roku zostało 313 dni.
Zodiak: Ryba

Nordic Walking

Bezpieczne wakacje

Nasze projekty

skanuj0001.jpg

zdjęcia losowe

P1190145.JPG

Noworoczne Turnieje w piłkę siatkową o Puchar Dyrektora PG Gomunice

Wyjazdy na mecze

Delecta7.jpg

Jesteśmy aktywni

DSCN2258.JPG

Wycieczki rowerowe

Integracja środowiska

festyn2008.jpg

Festyny Rodzinne

Zielone szkoły

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3344
mod_vvisit_counterWczoraj22187
mod_vvisit_counterOstatni tydzień118644
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień115571
mod_vvisit_counterTen miesiąc500056
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc473452
mod_vvisit_counterWszyscy11590378

Aktualnie: gości 20, 
botów 8 połączonych
Your IP: 54.226.55.151
 , 
Today: Lut 22, 2018

skanuj0005.jpg
skanuj0004.jpg
skanuj0003.jpg